Ash && Sonja - Új lakó a városban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Ash && Sonja - Új lakó a városban Empty Ash && Sonja - Új lakó a városban

Témanyitás by Ash Morrow Pént. Ápr. 26, 2019 9:50 pm

A srácokkal gyakrabban járunk be a belvárosba, mint a falka többi tagja. Wolf's Bane Valley kívülállói vagyunk, csak egy csomó piti bűnözőkből álló motoros banda a város sznobjai szemében. A seriff és emberei szívesen okolnak minket, a Majákat minden falfirka és lopott bicikli ügyében, ahelyett hogy az elkényeztetett belvárosi tiniket gyanúsítanák. De hát mindig is ilyen élete volt a medvéknek.
A város egyetlen pontja ahol otthon éreztük mindig is magunkat az a lepukkant bár az erdőnktől nem messze. A hold magasan jár az égen, mire a csapatunk megérkezik a nevezett bár elé. Leparkoljuk a motorunkat és hangosan, túl hangosan nevetgélünk, mintha már a bár belépése előtt részegek lennénk. Többségünkre igaz is ez az állítás. Reden kívül, aki anti-alkohol fogadalmat tett gyerekkorában talán még én vagyok a legjózanabb. A többiek mind csak leesnek a motorjukról és már fütyülnek is a sznob nőszemélyek után akik az utcákon sötétedés után mernek sétálni. Csak a szokásos péntek esti szertartás.
Elejtek egy-két vigyort a srácok felé, miközben Naked Ambition-t ápolgatom egy ronggyal. Így nem figyelek fel először arra, hogy a többiek a szokásosnál is jobban kurrongatnak egy csaj után.

Hé cica, nem akarsz csatlakozni hozzánk?- kérdezi nevetve Dixon.

Egy ilyen szép lány mint te! Védelemre szorulhatsz, esküszöm csak akkor harapok ha megkérsz rá!- tetézi Joe.

A srácok röhögnek és csak akkor nézek fel, amikor Teddy majdnem nekidől a mocimnak. Mérgesen meglököm, hogy a másik irányba dőljön, majd feltekintek a személyre, aki ennyire beindította a többieket. Először szótlanul bámulom a nőt és egy pillanatra elfelejtem melyik bolygón vagyok, miközben egy játékos mosoly vagy inkább vigyor ül ki az én arcomra is.
Közben Opie bátorságot vesz magán és a gyönyörű idegen seggét megpaskolja nevetve és én úgy döntök itt az ideje közbe lépni.

Oké srácok elég lesz! Hagyjátok békén!- mondom miközben nagyot rántok Opien, nehogy még egyszer hozzá érjen a nő privát részeihez.- Annyira sajnálom, ne törődj velük. Mondanám általában nem ilyenek, de akkor hazudnék.


Red és Ash:
Ash && Sonja - Új lakó a városban Itw3
Teddy:
Ash && Sonja - Új lakó a városban Source
Opie:
Ash && Sonja - Új lakó a városban 69260f6c6bda64b679391f2dfbc1f80c
Joe:
Ash && Sonja - Új lakó a városban Tumblr_pjxhn0BdAg1y0o31io3_500
Ash Morrow
Age : 32
Reagok száma : 12
Tartózkodási hely : ♜ Lakópark ♜
Állás : ♜ autószerelő ♜
Ash Morrow
Vérmedve

Vissza az elejére Go down

Ash && Sonja - Új lakó a városban Empty Re: Ash && Sonja - Új lakó a városban

Témanyitás by Sonja Larson Szomb. Ápr. 27, 2019 2:17 pm

Túl késő volt ahhoz, hogy reálisan gondolkodjak és őszintén meg sem lepődöm rajta. Los Angelesből utaztam el idáig azért, hogy egy ógörög birodalmi szobrot retusáljak és szállítsak át az angyalok városába egy nagyszabású kiállításra. Imádom a munkám, hogy olyan dolgokat érinthetek meg és építhetek újjá amit előttem évezredekkel ezelőtt készítettek. Imádom a történelmet persze csak akkor, ha nem a családoméról van szó. Mágus vagyok és a nagyszüleim órákat tudnak eltölteni azzal, hogy az őseim hagyatékát ecsetelik. A három órás repülő utam után legszívesebben bedőlnék az ágyba, de természetesen lassan éjfélhez közeledve ebben a poros kisvárosban sosem kapnák taxit így magam mögött húzva a gurulós táskámat baktatok végig a városon. Egészen addig szinte üdítőnek találom a kisváros éjszakai látványát ameddig egy bár elé nem érek. Megpróbálok nem odafigyelni a meglehetősen alpári beszólásokra egészen addig ameddig valaki meg nem markolja az alfelem. Már épp azon vagyok, hogy lekeverjek egyet a tagnak mire valaki elrántja a közelemből.

Hmm... mondanám, hogy köszönöm a segítséget, de akkor hazudnék.

Épp fordulnék meg, hogy a hátam mögött hagyjam a csordát mire az egyik tag aki göndör fürtjeivel épp olyan mintha a három testőrből lépett volna ki megérinti egy hajtincsem és az orrához húzza beleszimatolva.

Ha a puncid is ilyen illatos akkor meg sem kell hívnod egy italra szivecske.

Nevetnek fel és nekem itt telik be a pohár. Nyűgös és fáradt vagyok és a hátam közepére sem kívántam, hogy idegen férfiak taperoljanak le. Megragadom a karját és a háta mögé szorítom felfelé ívelő mozdulattal, miközben teszek egy kézmozdulatot a másik kezemmel. Ami kívülálló szemeknek furcsa lehetne, de mivel messziről éreztem a medvék energiáját így nem félek annyira a lelepleződéstől. Kettőt körzök a csuklómmal majd harmadjára a hátához nyomom a tenyerem ezzel fájdalmas áramütéseket küldve a testének minden pontjába. Anno elgondolkodtam, hogy önvédelmi okokból jó lenne egy paprika spré de minek ide az, ha van egy sokkolóm.

Nem akarok hisztisnek tűnni, de három órát utaztam és nagyon nem kedvelem, ha idegen és felettébb szemtelen medvék hisznek magukról sok mindent. Úgyhogy, ha valaki szeretné még próbára tenni a türelmem az most szóljon és szíves örömest kiadom a frusztrációm.
Sonja Larson
Reagok száma : 4
Sonja Larson
Mágus

Vissza az elejére Go down

Ash && Sonja - Új lakó a városban Empty Re: Ash && Sonja - Új lakó a városban

Témanyitás by Ash Morrow Vas. Ápr. 28, 2019 1:03 pm

Próbálok nem felnevetni, amikor Teddy beleszagol az idegen hajába, de ami azután következik, azt hiszem őszintén mondhatom, hogy rögtön megváltoztatja a szituáció hangulatát. Egy mágus, hát persze. Teddy a földre esik a fájdalomtól, amit az idegen okoz neki, majd vicsorítva megfordul, de többet nem nyúl a nőhöz. A srácok többsége hátralép egyet és utánozzák a göndör haverom reakcióját. Kivéve én, aki még az eddiginél is jobban vigyorgok, teljesen elképedve és lenyűgözve a mágustól.
Joe felsegíti Teddyt a földről, ő viszont idegesen ellöki a kezét, majd mormogva elindul a bár ajtajához, Dixon társaságában. A többiek is követik őket, Opie viszont még megjegyzi:

Mágus picsa...- és a nő lába elé köp, de ő is követi a többieket befelé.

Egyedül Red nem mond semmit, de az arcán látszik ő sem örül az eseményeknek. Míg a többiek már a bárba értek ő még megfordul az ajtóból és rám tekint, kérdezve:

Ash? Nem jössz?

Én meg se mozdulva még vigyorogva csak bólintok, de szememet le se veszem a nőről.

Persze, mindjárt...

Megvárom míg ő is belép a bárba, majd az idegen felé mosolygok és a bőröndjére nézek.

Gondolom új vagy a városban... Ash vagyok.- mutatkozok be.- A többiek nevében is elnézést kérek... Ha szeretnéd segíthetek elcipelni a bőröndödet.

Vigyorgok rá önbizalommal, hogy van esélyem a csajnál.
Ash Morrow
Age : 32
Reagok száma : 12
Tartózkodási hely : ♜ Lakópark ♜
Állás : ♜ autószerelő ♜
Ash Morrow
Vérmedve

Vissza az elejére Go down

Ash && Sonja - Új lakó a városban Empty Re: Ash && Sonja - Új lakó a városban

Témanyitás by Sonja Larson Szomb. Jún. 22, 2019 1:47 pm

Még egy utolsó fintorgó mosolyt villantok a férfira, de mikor azt mondja nekem, hogy mágus picsa képtelen vagyok nem visszaszólni.

Szottyadt medve....

Mozgatom meg felé a szikrázó ujjaimat mire rápillant az előttem állóra azt kérdezve nem akar e velük tartani de ő csak áll és minden figyelmét rám szegezi.

Szerintem ha képes voltam egy tőlem elviekben erősebb medvével elbírni akkor a poggyászom sem fog gondot okozni. De kedves tőled... legalább is kedvesebb mint fajtársaidé.

Pillantok még vissza az idióták társaságára.

Sonja vagyok ... csak, hogy tudjon kit szitkozni ha este nem tud aludni a veresége miatt.

Mosolyodom el majd majd a szemébe nézek biccentve.

Szép estét...

Fogom meg a cuccomat majd tovább baktatok a hotel felé.
Sonja Larson
Reagok száma : 4
Sonja Larson
Mágus

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
O Win or Die foi inaugurado a 09.09.2015. O RPG passa-se no mundo de As Crónicas de Fogo e Gelo, criadas por George R. R. Martin, mais de 50 anos depois dos acontecimentos dos livros. A trama inicial foi criada pela Staff, mas agradecemos a todos os nossos jogadores pela sua ajuda na evolução da mesma.
A nossa skin foi inteiramente criada por Ross (Many-Faced God), incluindo os templates de post e da página inicial, para uso exclusivo no Win or Die RPG, com o apoio da Soph (The Maiden) e do Tiago (Baelor Targaryen). As imagens usadas foram tiradas do Google e editadas por Ross. Agradecemos ainda ao FM Codes e Best Skins pelos seus tutoriais de Javascript.

:: Topsites Zonkos - [Zks] ::