Klaus && Boone - Késtél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Klaus && Boone - Késtél Empty Klaus && Boone - Késtél

Témanyitás by Boone Morrow Szomb. Ápr. 27, 2019 7:50 pm

Idegeskedve járkálok fel-alá a kikötőben, folyamatosan körbe nézve, mintha azt várnám egyszer csak előugrik a hajók mögül egy zsaru csapat vagy a seriff, vagy még rosszabb a falkám és megvernek amiért drogokat akarok venni. Eddig még sose csináltam ilyet, bár egy ideje már meg volt a telefonszám, amire reggel küldtem is egy üzenetet. Meg van a pénz, elvileg senki más nem tudja, hogy van ez a találkozó.

Nyugi van, Boone... csak... nyugi...- motyogom magamban, míg öntudatlanul is számba veszem az egyik ujjamat hogy lerágjam a körmömet.

Rossz szokás és mindig kinevetnek a tesóim és az apám... nem meg persze a falka összes többi tagja, amiért rágom a körmömet. De nem tehetek róla, egyszerűen stresszes az egész életem. Pont ezért akarok venni egy kis segítséget, hogy lenyugtassam az idegeimet. Mikor meglátok valakit közeledni felém a kikötőben leeresztem a kezemet a számtól és már kezdek megnyugodni, azonban a személy velem nem is törődve tovább sétál az egyik hajóhoz tőlem nem messze.
Ismét ideje van annak, hogy megint idegeskedjek. Rátekintek a telefonomra, hátha kaptam egy új üzenetet az árustól, de semmi.
Boone Morrow
Age : 22
Reagok száma : 4
Tartózkodási hely : Trailerpark
Állás : student
Boone Morrow
Vérmedve

Vissza az elejére Go down

Klaus && Boone - Késtél Empty Re: Klaus && Boone - Késtél

Témanyitás by Klaus Hargreeves Vas. Ápr. 28, 2019 12:41 pm

Már messziről hallani a fagyiskocsi fülbemászó dallamát ami végigzengi Wolf's Bane Valley rakpartját majd pöfékelve lefullad egy srác előtt. Nagy nehezen hátravánszorgok az ablakhoz és megtámaszkodom az ablakkereten majd a rágómon csámcsogva vigyorgok a srácra.

Te lennél Boone?


Csámcsogok tovább vigyorogva végignézve rajta tetőtől talpig majd mikor visszapillantok a szemébe kipukkantok egy rágógumi buborékot ami az orromra ragad, de ezt figyelmen kívül hagyva összehúzott szemekkel tekintek rá.

Vagy már 18 igaz?

Látom, hogy a srác igazán rá van görcsölve a dolgokra így nem hagyok valami nagy hatásszünetet hozzá és elnevetem magam legyintve.

Csak viccelek... ami azt illeti én is a te korodban kezdtem és ma más van egy kiváló kis bizniszem.

Paskolom meg a fagyiskocsi oldalát kinyúlva hozzá. Persze az már mellékes, hogy a biznisz egyben az otthonom is már ha lehet így nevezni.

Na de térjünk rá az üzletre. Megvan a pénz?


Klaus Hargreeves
Reagok száma : 1
Állás : Drogdíler
Klaus Hargreeves
Vérróka

Vissza az elejére Go down

Klaus && Boone - Késtél Empty Re: Klaus && Boone - Késtél

Témanyitás by Boone Morrow Csüt. Május 02, 2019 6:00 pm

Először nem tudom hogy reagáljak a fagyis kocsi érkezésére, mert az első gondolat ami az agyamban végigfutott, hogy "baszki, zsaruk álruhában. Le fog csukni egy fagyiskocsis." De aztán amikor püffögve megáll előttem a járgány, és a vezető a nevemen szólít habogva kinyögök egy igent. Kezdek megnyugodni, hogy végre ideért a dílerem, de aztán megkérdi elmúltam e tizennyolc és ugrik egyet a gyomrom.

Én... ööööö....

Motyogom, mert nem, nem múltam el tizennyolc és nem tudtam hogy annyinak kéne lennem. Mármint a droghasználat magában illegális, szóval miért fontos hogy tizennyolc legyek?!

Miért, a zsarukkal vagy?- próbálok lazának hangzani, de biztos mindennek tűnök csak annak nem.

Amikor a fekete hajú srác elneveti magát, hogy csak viccel, megkönnyebbülök ismét. Próbálok elismerően végignézni a kocsin, de nem vagyok elragadtatva.

Aha...- mondom, majd előveszem a zsebemből a borítékot, ami a pénzt tartalmazza. Odanyújtom a sofőrnek és hogy kevésbé érezzem kínosan magam el kezdek bájcsevegni.

Szóval... gyakran jársz erre?- Mi a fasz Boone, hülye vagy?! dorgolom le önmagamat majd gyorsan kijavítom a kérdésemet.- Mármint... a városban, úgy értem... Erre felé laksz?
Boone Morrow
Age : 22
Reagok száma : 4
Tartózkodási hely : Trailerpark
Állás : student
Boone Morrow
Vérmedve

Vissza az elejére Go down

Klaus && Boone - Késtél Empty Re: Klaus && Boone - Késtél

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
O Win or Die foi inaugurado a 09.09.2015. O RPG passa-se no mundo de As Crónicas de Fogo e Gelo, criadas por George R. R. Martin, mais de 50 anos depois dos acontecimentos dos livros. A trama inicial foi criada pela Staff, mas agradecemos a todos os nossos jogadores pela sua ajuda na evolução da mesma.
A nossa skin foi inteiramente criada por Ross (Many-Faced God), incluindo os templates de post e da página inicial, para uso exclusivo no Win or Die RPG, com o apoio da Soph (The Maiden) e do Tiago (Baelor Targaryen). As imagens usadas foram tiradas do Google e editadas por Ross. Agradecemos ainda ao FM Codes e Best Skins pelos seus tutoriais de Javascript.

:: Topsites Zonkos - [Zks] ::